Onlangs zocht ik een goedkoop abonnement zonder toestel via Kassa optvwerd o.a. Simpel.nl aangeraden.Helaas heb ik geheel geen goede ervaring met Simpel.nl en zijn ze totaal niet klantvriendelijk.Simpel houdt zich niet aan zijn eigen voorwaarden zoals op de site staan aangegeven. Op de site staat letterlijk "Na het ontvangen van jouw aanvraag gaat Simpel over tot incasso van de abonnementskosten en administratiekosten voor het eerste jaar bij een 5 euro abonnement en voor twee jaar bij een 2.50 euro abonnement. Als deze incasso succesvol is ontvang je van ons een e-mail. 5 tot 10 werkdagen na de incasso ontvang je je nieuwe simkaart."Ik heb mij16 november 2008 aangemeld, op 20 november heeft Simpel probleemloos het bedrag in één keer kunnen incasseren. Tot op heden, 9 december 2008, heb ik nog geen sim-kaart ontvangen. Ik heb twee keer telefonisch contact gezocht, daar werd gezegd dat de sim-kaart onderweg is, bij de tweede keer werd aangegeven dat er distributieproblemen waren. Op mijn e-mails werd in eerste instantie niet eens gereageerd. Uiteindelijk heb ik in de laatste e-mail een utlimatum gesteld, hier gaat men niet eens op in. Mijn mening is dat dit een onbetrouwbaar bedrijf is, wel incasseren en vervolgens niet leveren binnen de door hen zelf aangestelde termijn.Ik heb nu verzocht om ontbinding van het contract, want met een bedrijf dat ik niet vertrouw wil ik niet in zee.
Zijn nog meer mensen met deze ervaring?
En zou Kassa alvorens een bedrijf aan te raden willen nagaan of deze niet alleen goedkoop is maar ook betrouwbaar?
Vriendelijke groet,Angelique
Het hierboven is de voorgeschiedenis van mijn vraag. Inmiddels heb ik vandaag12-12-2008 een 06 toegekend gekregen, de sim-kaart heb ik nog niet. Simple heeft nog steeds niet gereageerd op mijn laatste e-mail waarin ik om ontbinding van het contract heb verzocht!
En ik heb gezien dat men als startdatum van mijn abonnement oktober 2008 heeft neergezet. Hierdoor zou ik dus al twee maanden beltegoed kwijt zijn!
Aangezien Simpel niet reageerd op e-mail, wat kan ik hier nu mee doen, hoe kom ik van een onbetrouwbaar bedrijf af, welke zich niet aan zijn eigen voorwaarden houdt? En mij twee maanden dupeerd?
Graag uw advies?