BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Roamingkosten door T- Mobile Internet tijdens mijn verblijf in de winter in Spanje.

Bijdrage door gebruiker
18-02-2020
12 reacties
Mijne heren, Ik verblijf jaarlijks tijdens de winter 4 maanden in Spanje. Ik heb een mobielcontract bij T-Mobile met onbeperkt bellen en 5 GB data. Sinds enige jaren mag volgens mij de provider volgens Europesche regels geen roamingkosten meer vragen. Nu krijg plots bericht van T-Mobile dat ze mij extra kosten per GB in rekening gaan brengen omdat ze "mijn gebruik" in het buitenland niet redelijk vinden. De toeslag voor Roaming is dan 4,24 € per GB. Ik gebruik mijn MB's bijna alleen als ik in het buitenland geen/slecht internet heb op campings.
Mag dit wel volgens de Europesche regels? Bovendien is wel eenflinke toeslag. T-mobile vindt dat ik mijn "Internet gedrag" moet aanpassen. Zonder aan te geven wat T-Mobile dan verstaat onder "redelijk verbruik". Graag krijg ik van u antwoord op mijn vraag.

Ad Wolfs
Ik ben lid van de Vara.

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.