BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. In september is Kassa weer terug op tv!

Reparatie Bedrijven, wie kent ze? en welke is het goedkoopst?

Bijdrage door gebruiker
  •  
  •  
11-05-2006
  •  
9 antwoorden
  •  

Hallo, ik ben michiel van delft

en ik heb een kapotte motorola V3 Razr Silver.

Het scherm is kapot (BINNENSCHERM) maar ik heb gehoord, dat die aan elkaar zitten, en dus allebij worden geleverd, er zit een scheur in, en dat moet dus vervangen worden, nou heb ik hem opgestuurt naar Solid Vision BV. daar moet ik 180 euro betalen, om het toestel weer werkend en goed thuis te krijgen, dat vind ik aanzienlijk duur, dus ik heb zitten googlen, om een paar andere reparatie bedrijven te vinden, dit zijn ze:

-http://www.fixsupport.nl/ (alleen buiten de garantie, 90 euro reparatie beeldscherm)

-http://www.gsmdokter.nl/rotterdam/rotterdam.html (C.A. 90 euro)

ik ben nog jong, dus ik moet op mijn geld letten, ik weet niet veel reparatie bedrijven, en ik zou het fijn vinden, als iemand mij hiermee zou willen helpen.

dank u!

michiel van delft

PS!!!! Het is ook goed als het aleen de schermpjes zijn, dan zet ik ze zelf wel inelkaar

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.