BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Proeftijd volledig abbonement Pretium

Bijdrage door gebruiker
10-05-2007
Deze post is gesloten
Deze post heeft een reactie
5 reacties

Beste mensen,

Mijn ouders zijn enkele maanden geleden ook gebeld door Pretium.

Daar zijn daarvoor al belde via dit bedrijf ( ze betaalde alleen voor de vaste lijn van KPN), vroegen ze of ze alles (dus gesprekskosten als gebruik vaste lijn) mochten leveren (Pretium).Hiervoor jarenlang KPN gehad, maar zoals zoveel mensen was mijn moeder ook gevoelig voor 'lagere prijzen.'

Begin April '07 is alles overgegaan naar Pretium, en zijn ze compleet weg bij KPN.Totdat ze het programma van "Kassa" op tv zagen over de handelingswijze van Pretium, en mede hierdoor willen ze zo snel mogelijk weg en weer terug naar KPN.

Half juni hebbenmijn oudersook een andere internetprovider, nl. Tiscali,die in zn voorwaarden stelt dat ze voor het abbonement wat ze hebben gekozen bij hun, ook een KPN abbonment nodig hebben.Waren al eerder bij de KPN geweest, en in de veronderstelling dat die de "terugkeer"" naar KPN in orde zou maken, regelde ze de Tiscali aansluiting die per 23 juni ingaat.

Mijn vraag is : weet iemand de wettelijke termijn tussen het ingaan van het totale abbonement ( is ingegaan op 4 april) en dat je het het kan opzeggen (zodat je weer terug kan naar KPN en verder niets meer met Pretium te maken hebt)?

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)