Hallo, (Dirck, GSM o.a.)
Ik zal wel iets doms hebben gedaan waardoor een probleem waar ik niet uitkom.
Voor het afspelen van CD, radio via i-net of TV gebruik ik normaliter de real-player applicatie die al voorgeprogrammeerd op de pc was meegeleverd. Ook de win speler is meegeleverd. Gebruikte ik niet. Voor DVD is een sonic-speler aanwezig die net als de real-player goed werkte.
Een dag of wat geleden had ik eerst gedurende een deel van de dag de concertzender op via de real-p maar heb later die dag na het aanklikken van de win mediaspeler de laatste verlenging van Kassa teruggekeken. Ook dat werkte.
Nu, of wel gisteren zowel bij het proberen af te spelen van een CD - de CD wordt wel overgenomen in het systeem als ik dat opdraag - via de real speler en ook bij het trachten te statren van een radiozender krijg ik een foutmelding die samengevan zegt dat een andere applicatie actief is. Bij het afsluiten en dan starten van de win speler (10) gebeurt het zelfde. (De CD en af te spelen nrs worden zichtbaar maar vervolgens start het afspelen niet en dan ook een foutmelding.
Ik had geen sysherstelpunt in het verleden liggen.
Hoe is dit op te lossen, ik kijk er kennelijk overheen.
B.v.d., Gerrit