Al een aantal weken heb ik een probleem als ik naar de sitevan hotmail wil gaan. Zodra je ingelogd (maakt ook niet uit of ik op mijn naam inlog of datmijn broertje dat doet)bent, komt er al een popup tevoorschijn. Deze gaan over spyware, maar zijn soms wel verschillend. Zo is er een popup waarin iets staatals 'your pc is infected with spyware', maar ook anderen waarop staat 'op je computer is windows 98 geinstalleerd en je maakt gebruik van Internet Explorer 6, dus 99% kans dat er op je computer spyware is geinstalleerd' en ook een popup waarin ons ip-adres in voorkwam.
Verder is het ook zo dat bij elke handeling die je bij Hotmail doet (email openen, nieuw bericht typen, email versturenenz.), komt er steeds zo'n popup tevoorschijn. Dit is dus hoofdzakelijk het geval bij Hotmail en maar een heel enkele keer bij een andere internetsite.
Ik heb wel de programma's Ad-Aware en Spybot S&D 13 van internet gedownload, maar daarmee heb ik het probleem nog niet op kunnen lossen.
Omdat ik toch nieuwsgierig werd naar waar die popups vandaan kwamen, heb ik een keer op zo'n popup geklikt (misschien niet erg slim) en toen kwam ik op de site 'Search for...'; dat was een soort van zoekmachine en daar stonden allerlei termen (waar ik weer op kon klikken) die te maken hadden met spyware enz. Maar toen heb ik die site maar weer afgesloten.
De site 'Search for...' komt me overigens wel bekend voor. Want als ik internet opstart dan kom ik gewoon op de internetsitedie we ook als startpagina hadden ingesteld, maar als je dan later op het 'home' icoontje bovenaan in het scherm klikt, dan komen we op een andere pagina, nl. die van 'Search for...' Maar ook dit probleem kan ik mbv Ad-Aware en Spybot niet verhelpen.
Is er misschien iemand die dit probleem ook weleens heeft gehad, of iemand die weet hoe ik dit kan oplossen?
Alvast bedankt!