BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. Op zaterdag 29 augustus is Kassa weer terug op tv!

Playstation 3 valt telkens uit, sony wil niet helpen!

Bijdrage door gebruiker
23-08-2011
3 reacties
Wat kan ik doen als mijn playstation niet meer werkt? valt telkens uit na 3 seconden en sony wil mij niet helpen omdat ik 6 maanden over mijn 12 maanden garantie heen zit?

Het is toch niet normaal dat hij nu al kapot is, de levensduur van zo'n apparaat hoort veel langer te zijn. Hij heeft altijd vrij gestaan en er is niet mee gerommeld.

Zeer slechte service van SONY dat ten eerste! Maar kan ik nog op een andere manier aanspraak maken op mijn garantie?! is er niet een europese regeling die dit soort praktijken tegen gaat!?

Ik heb gebeld, gemaild, alles!
Delen:
Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)