BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Opzegging HI/KPN abonnement

Bijdrage door gebruiker
14-06-2012
8 reacties
Hallo,

Ik heb een abonnement bij HI/KPN 30 verlengd op 2-10-2010, ik heb nu ook een mobiel van de zaak tevens met een HI abonnement. Volgens de medewerker van KPN kost het afkopen me precies 300 euro.

Eind datum is volgens hun 2-1-2013. Ik voel me knap genept ik dacht dat ik 2-10-2012 contractvrij zou zijn..

Ben overig ook als stront behandeld door de medewerker van KPN die zei dat hij geen boodschap had. Ik heb eigenlijk geen behoefte om 2 telefoons de hele dag op zak te hebben.

Grr!

Iemand?
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.