BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. In september is Kassa weer terug op tv!

opgelicht door planet internet/ KPN

Bijdrage door gebruiker
  •  
  •  
02-10-2006
  •  
1 antwoord
  •  

in 2005 besloot ik over te stappen van planet internet naar quicknet. ik had telefonisch gesproken met zowel planet als quicknet over de overstap en er werd mij van 2 kanten verzekerd dat de overstap intern zou verlopen, ik zou 2 maanden door blijven betalen aan zowel planet als quicknet omdat het"factuurjaar" doorliep tot augustus. na augustus bleef ik echter rekeningen ontvangen van planet internet en na het eindeloos bellen met de helpdesks kreeg ik te horen dat alleen het KPN deel door quicknet was overgenomen en dat ik dus nog een jaar vast zou zitten aan 24,30 euro per maand tot aug 2006.(aan planet). ik heb ruim van te voren in april of mei 2006 nog eens gebeld met de helpdesk van planet om er zeker van te zijn dat mijn planet deel volledig zou worden stopgezet na augustus 2006. er werd mij weer verzekerd dat mijn abbonement al in 2005 was stopgezet.

nu,in aug voor 39,69 EUR en in sep/octkrijg ik opeens weer rekeningen van KPN Internet voor hetzelfde bedrag van 24,30. ik heb geen internet van kpn OF planet en ik gebruik al sinds juli 2005 quicknet, mijn vraag is wat kan ik hier aan doen? staan ze in hun recht of zijn ze mij op aan het lichten

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.