BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Ontbinden contract mobiele telefonie

Bijdrage door gebruiker
03-03-2014
16 reacties
Sinds september 2014 heb ik een mobiel telefonie abonnement, inclusief internet, bij tele2. Ik ben reeds maanden met de klantenservice in contact, omdat ik erg vaak niet bereikbaar ben. De telefoon is dan gewoon verbonden met het juiste netwerk, maar ik kan niet gebeld worden en heb ook geen internet functionaliteit.

Na maanden van frustratie en (letterlijk) geen enkele poging van tele 2 om het probleem fatsoenlijk op te lossen, heb ik besloten tele2 in gebreke te stellen en het contract te laten ontbinden.

Nu heb ik bij mijn abonnement een toestel gekregen en ik vraag me af wat mijn rechten zijn. De fout ligt bij tele2, kan aangetoond worden en kan tot op heden niet opgelost worden. Ben ik dan verplicht om de telefoon over te kopen of mag ik deze retourneren bij het ontbinden van het contract?

Ik wil er bij zeggen dat ik genoodzaakt ben om naar een ander provider te gaan. Ik ben medisch noodnummer voor een familielid. Het is daarom belangrijk dat ik bereikbaar ben en dat is nu zeer zeker niet het geval. Tele2 heeft na maanden nog steeds geen actie ondernomen om het probleem op te lossen, dus als enige resterende optie kan ik het contract ontbinden. Maakt dit enig verschil?

Reacties worden gewaardeerd.

Mvg,
Dennis
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.