BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. Op zaterdag 29 augustus is Kassa weer terug op tv!

Onderzoek naar Service Klachtafhandeling (Internet Providers)

Bijdrage door gebruiker
15-09-2005
5 reacties

Geachte heer/ mevrouw,

Momenteel ben ik met mijn eindscriptie voor mijn studie Internationale Bedrijfskunde aan de Universiteit Maastricht. Mijn onderwerp gaat over problemen met services en de klachtafhandeling ervan. Nu wil ik u vragen of u mij zou kunnen helpen om een vragenlijst in te vullen, die ongeveer 10-15 min. duurt. Dit onderzoek heeft verder geen enkele commerciele doeleinden en anonimiteit zal gewaarborgd blijven. U kunt de vragenlijst beginnen door op onderstaande link te klikken:

Alvast bedankt en met vriendelijke groet,

Martijn van de Riet

Voor administrators: Voor deze post heb ik toestemming gevraagd per email en gekregen middels een email van 23 augustus.

Delen:
Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)