Eerder in een uitzending van Kassa werd al aandacht gegeven aan games die jongeren misleiden om geld uit te geven. Habbo weet dat die trucs veel geld opleveren, en gaan er daarom dus gewoon mee door, zoals vandaag..
Vanaf vandaag (rond de middag) verschijnt er een nieuwe update in Habbo waarmee kinderen nog meer misleid worden. De zogenaamde 'zeldzaams' zijn weer terug en voor een zeer korte tijd te koop, een echte 'must have', zegt Habbo, een kans die je niet kan laten liggen.
Helaas stelt Habbo wel een voorwaarde bij de aanschaf van deze zeldzaams, ze kosten namelijk 'nuts'. Nuts krijg je door Credits te kopen met je mobiel, telefoon of ander betaalmiddel. Er is geen andere optie en dus zijn de jongeren eigenlijk verplicht om Credits te kopen om dan pas de nuts te krijgen en de zeldzaams te kopen. Één grote misleidende truc, moeten we helaas concluderen..
De consumentenbond/wet moet nu echt maatregelen nemen, dit gaat te ver.