Na mij vorige maand aangemeld te hebben voor een contractverlenging met de Iphone 4S, ging ik er logischerwijs van uit snel te kunnen bellen met een van de modernste toestellen van deze tijd. Maar niets is minder waar. Zowel de netwerkdekking als het toestel vertonen veel gebreken.
Al vanaf dag 1 komt het zeer regelmatig voor dat mijn telefoon niet over gaat. Dit betekend dat de mensen die mij bellen steevast mijn voicemail krijgen terwijl mijn toestel gewoon aan staat.
Tele2 heeft hier tot op heden niets aan willen doen. Na veelvuldig bellen met Tele2 ontving ik eindelijk een mail met instructies om de Iphone terug te sturen. Dit lijkt ''aardig'', maar waar andere providers zorgdragen voor een spoedige afwikkeling ben je bij Tele2 minimaal 4 weken je t