BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

minpunten microsoft op reparaties

Bijdrage door gebruiker
  •  
  •  
06-02-2009
  •  
40 reacties
  •  

Ik heb ik november 2007 mijn xbox 360 gekocht, 3 maanden later kreeg ik de 3 rode ringetjes ook wel bekend als de red ring of death.

Nu is het ondertussen januari 2009 en is mijn xbox voor de tweede keer kapot, maar nu leest hij nauwelijks nog CD'tjes, ik heb het net geprobeerd en het lukte naar twee uur een keer om 1(!) spel aan de gang te krijgen.

Nu ken ik microsoft al een beetje en zal ik als ik een reparatie aanvraag waarschijnlijk ongeveer 60 euro moeten neerleggen voor de reparatie.

Als (jonge) consument voel ik me toch redelijk opgelicht door een bedrijf dat miljarden verdient en dan alsnog een slaatje probeert te slaan uit hun eigen falen.

Nog iemand met soortgelijke ervaringen?

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.