<sCRIPT language=javascript>
Quote van vodafone.nl:
Je hebt altijd online inzicht in je verbruik en een overzicht van je rekeningen.
Vervolgens krijg je maandenlang te lezen dat je geen inzichtkrijgt in je dataverbruik.Toch ontvang je een gepeperde en ongespecificeerde rekening. Ook (https://my.vodafone.nl/prive/my_vodafone/factuur) is al maanden onmogelijk. Ik quote:
Deze dienst is momenteel niet beschikbaar.
Deze rekeningen zijn veelal hoger dan gebruikelijk.
Mijns insziens dient Vodafone geen dataverbruik buiten te bundel te berekenen, want volgens https://my.vodafone.nl/Prive/My_Vodafone/verbruik_en_prijsplan/costcontrol kan zij dat niet.
Dus iedere dag navigeer je naar My Vodafone, logt in etc. en dat kost je, zeg 50 MB per maand. Reken maar uit.
Een aantal mensen stelpen het bloeden door hun klacht openbaar te maken. Anderen brengen een drukverband aan door hun abonnement op te zeggen. Ik wilgraag de wond hechten en daarom
roep ikiedereen op zich bij deSWAS GEZAMENLIJKE CLAIM aan te sluiten:
Directe ontbinding van het contract met terugwerkende kracht vanaf het moment dat er geen inzage het dataverbruik mogelijk is en teruggave van alle onterecht afgeschreven gelden. http://vodafone-klachten.blogse.nl