Geachte heer/mevrouw,
Op 9 juli 2011 heb ik bij 4Launch een bestelling gedaan voor o.a. een Samsung Galaxy Gio prepaid. Deze werd aangeboden voor € 94.- euro. De betaling is per direct via iDeal gedaan.
Op 15 juli kreeg ik een email dat de verwachte leverdatum onbekend was en dat ik óf een alternatief kon uitzoeken óf kon annuleren. Echter, op datzelfde moment ging de prijs van het apparaat omhoog naar € 121,50!!
Ik had toen sterk het vermoeden dat de eerste prijs te laag was geweest en dat ze nu me nu de bestelling wilden laten annuleren om te voorkomen dat ze een paar tientjes winst mis zouden lopen.
Dit "vermoeden" heb ik op 16 juli ook naar 4Launch ge-emaild. Ik kreeg toen te horen dat dit lag aan het feit dat het systeem zelf naar een andere leverancier was geswitched waardoor de prijs omhoog ging.
Op 29 juli krijg ik weer een email waarin vermeld wordt dat de leverdatum onbekend is.
Op 8 augustus stuur ik zelf een email waarin ik vraag wanneer de GSM geleverd wordt. Weer krijg ik een email dat ze het niet weten qua levertijd maar dat ik wel over kan gaan naar de andere leverancier voor, schrik niet, € 172,50!!
Waar ik het toestel eerst voor € 94.- kon kopen, doet 4Launch het "genereuze aanbod" om deze nu te kopen voor € 172,50!
Wat een fantastische klantvriendelijke opstelling!!
Graag zou ik van u horen of dit zo maar mag, d.w.z. een bestelling waar (mogelijk) een leverancier zelf de fout heeft gemaakt met de prijs, mij zodanig mag "pesten" (door gewoon niet te leveren) dat ik uiteindelijk afzie van de gehele bestelling?
Bij voorbaat dank voor uw reactie.
Met vriendelijke groeten,
Albert Braker
P.S. Alle email wisselingen kan ik u toesturen.