Ik heb sinds 09 april 2006 een Nokia 7370 in bezit, hij is dus ongeveer anderhalf jaar.
In de nacht van 8 op 9 september is mijn LCD-scherm spontaan kapot gesprongen. Ik heb hem 8 september s'avonds nog gebruikt om te smsen, toen heb ik hem uitgezet en op mijn bureau gelegd (nergens tegenaan/op) en s'morgens wil ik hem pakken, zie ik tot mijn verbazing dat er inktvlekken op het LCD-schermpje zitten, maar verder is er niets te zien aan de telefoon.
Ik ben 15 september naar een Vodafone City Point gegaan om mijn toestel ter reparatie aan te bieden, en de meneer zei meteen toen ik vertelde wat er aan was, dat het mijn eigen schuld was. Ik voelde me erg aangevallen door zijn reactie. Afijn, ik heb uitgelegd dat er verder geen uiterlijke schade aan de mobiel zijn, en dat als ik hem zo hard had laten vallen dat het LCD-scherm zou barsten, het omhulsel dan ook kapot had moeten zijn? Hier gaf een andere VCP medewerker me gelijk.
Ik heb gewacht tot de prijsopgave/onderzoeksuitslag van Dynafix (meneer van VCP had gezegd dat de mobiel zou worden opgestuurd naar Nokia, dus niet.) en zij zeggen dat het toch daadwerkelijk komt door val/stoot/klemschade. (maken kost 80,91; ongerepareerd retourá 39,72 voor de onderzoekskosten of afstand doen)Hier was ik het uiteraard niet mee eens, en heb een klachtbrief gestuurd naar Vodafone, over de klantvriendelijkheid van de desbetreffende VCP medewerker, de garantie en dat ze op zijn minst de onderzoekskosten moesten betalen omdat er 2 jaar garantie op het toestel zit en ik al 6 jaar dit abonnement heb.Ik heb daarna Nokia gebeld, ik moest hun mailen met mijn verhaal. Word ik gebeld door Nokia, dat als Dynafix zegt dat het komt door val/stoot/klemschade, dat het dan zo wel zou zijn. Als ik zo ruw zou zijn met mijn spullen, en aangezien de belabberde kwaliteit van de schermpjes, dan had hij al veel eerder kapot moeten zijn neem ik aan.
Hier nam ik geen genoegen mee, en heb ik Nokia gebeld. Die meneer zei dat ik een tegenexpertise kon laten doen bij een Nokia Service Point. Ik heb het toestel niet in bezit, dus dat kan niet.
Ik heb hierna Vodafone gebeld om de status van mijn klachtbrief op te vragen, maar die hadden ze helemaal niet ontvangen, waarna ik hem nogmaals heb gestuurd (goed dat het een antwoordnummer is, anders kost het me veel postzegels!). Toen weer een week gewacht, weer niet ontvangen. N.a.v mijn posts op het Radar forum, heeft iemand van Vodafone Web Relations gevraagd of ik contact met hem wilde opnemen, hij wilde me helpen. Zo gezegd, zo gedaan en hij heeft gezorgd dat mijn klachtbrief bij de klachtafdeling in behandeling genomen werd (hij heeft hem doorgemaild denk ik).
Ik werdvanmorgen gebeld door Vodafone dat ze mijn klacht behandelen, en samen een oplossing willen zoeken. Wij hebben samen afgesproken dat mijn toestel retour komt van Dynafix, en dat ik hem kosteloos mag ophalen (Vodafone neemt de onderzoekskosten voor rekening) en voor een tegenexpertise/second opinion mag aanbieden bij Nokia Service Center.
Ik heb toen ook een topic aangemaakt bij Tweakers, die mij vertelden dat het een bekend probleem is bij dit type displays, dat ze vaak zonder duidelijke reden barsten, en er een mogelijkheid is om het in de garantie gerepareerd te krijgen maar ik ben niet op de hoogte van zulke dingen.
Nu is mijn vraag: Wat zijn de voorwaarden om je LCD-scherm/toestel in de garantie gerepareerd te krijgen, en weten jullie nog argumenten/acties die ik kan voorleggen/ondernemen als Nokia mijn probleem niet erkend, en stug vol blijft houden dat ik hem heb laten vallen en dergelijk?