Ik heb de laatste weken mij internet snelheid gemeten, die ik van Canal digitaal betrek (alles-in-een pakket met een internet snelheid (tot) 20 Mbps). Nu blijkt mijn internet snelheid slechts 6,8 Mbps te zijn, een beduidend stuk lager dan de 20 Mbps die de Canal digitaal advertentie in 2011 aangaf!
Na Canal digitaal daarmee geconfornteerd te hebben geven deze aan dat het mogelijk is dat ik een internet snelheid van maar 6,8 Mbps heb daar waar ik eigenlijk rond de 20 Mbps zou moeten hebben. Dit komt volgens Canal digitaal waarschijnlijk door mijn verbinding met de telefooncentrale, of het aantal ADSL gebruikers op mijn lijn of door gebruik van slechte bedrading of apparatuur in mijn huis!
Je betaald een internet abonnement naar de hoogte van de snelheid, bij deze veel lagere snelheid van maar 6,8 Mbps ipv de 20 Mbps zou ik eigenlijk minder abonnements kosten moeten betalen.
De mogelijkheid dat je uiteindelijk een werkelijke internet snelheid van maar 6,8 Mbps terwijl je voor 20 Mbps betaald heeft Canal digitaal mij nooit aangegeven.
Heeft iemand anders ook een soortgelijke ervaring met Canal digitaal? Heeft u uw werkelijke internet snelheid wel eens gemeten (bv via de internet pagina van Speedtest) om te zien of uw snelheid waarvoor u betaald wel gehaald wordt?