BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

kpn geen bereik nu ervan af

Bijdrage door gebruiker
12-02-2008
21 reacties

hallo

vorige week contact gehad met een medewerker van kpn .

met de vraag of ik mijn abbonement mag afkopen omdat ik totaal geen bereik heb en smsjes zelfs niet aankomen of dagen later.

ja natuurlijk kan dit gewoon werd mij als antwoord gegeven .alleen de kosten van het afkopen kreeg ik te horen en ik moest maar gewoon naar een nieuwe provider gaan en een abbo afsluiten met nummerbehoud.dan werd automatisch alles gelijk in werking gesteld.

nou zo gezegd zo gedaan ik ben dus naar vodafone gegaan gezegd dat ik het zo mag afkopen en een abbonement uitgezocht wat bij mij past .nu vandaag belt de medewerkster van vodafone op om te zeggen dat kpn nummerbehoud weigert!!

nou ja

ikke bellen dus naar kpn eerst een medewerker aan de telefoon nou mevr dit kan helemaal niet u heeft een opzegtermijn van 3 maanden en dan nog de afkoopsom. ik leg uit dat ik vorige week al gesproken had met iemand en dat hij toestemde per direct nou dit was volgens hun onmogelijk.ze zagen niets in het scherm staan dus kon het nu alleen maar per 12 mei weer een week later dus.

nu bel ik terug en vraag netjes naar dhr die ik aan de telefoon had gehad vorige week eerst iel uiteraard 6 keer de verbinding weg en hij durft dan nog te zeggen u hoeft niet op te hangen haha grapjas.

hij draait nu zijn verhaal ineens terug en begint over die 3 maanden en daarbij zegt hij nu ineens dat alleen klantenreacties per direct mogen laten afkopen mits de reden gegrond is .nou dat dacht ik wel .

kpn komt hun contract toch niet na????

ik heb geen bereik kan niet bellen of gebeld worden.

er is ondertussen ook een mail weg naar klantenreacties maar die zal wel niet gelezen worden of duurt 2 maanden voor het behandelt word.

is er iemand die mij kan zeggen wat ik moet doen ik wil namelijk snel van kpn af omdat ik gewoon niet bereikbaar ben!!!!!

alvast bedankt

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.