Had van de week, via de website KPN.COM, een bestelling geplaatst van 'Alles-in-1 Premium'.
Daarbij aangeven dat nummerbehoud moest plaatsvinden.
Tot mijn verbijstering was tevens een brief toegevoegd met mijn nieuwe telefoonnummer 010-236xxxx. Via de website kan blijkbaar geen nummerbehoud plaatsvinden. Tekortkoming!
Vandaag ontving ik per post - van de week al per e-mail - de overeenkomst/bevestiging (met de stappenplannen).
In die brief staat tevens dat het annuleren van de overeenkomst telefonisch (0800 0402) kan en via kpn.com/klantenservice. Met die laatste mogelijkheid wordt u 'Met een kluitje het riet ingestuurd'; dús niet!
U kunt binnen de veertien dagen kosteloos zonder opgaaf van moverende reden(en) annuleren; toch niet! Het eerste wat zij vroeg: wat is de reden? Gezegd dat er geen reden voor nodig is. Doorverwezen naar een tweede collega, die mag dan annulering feitelijk doen; ook die vroeg naar de reden.
Binnen vijf werkdagen ontvang ik een brief met de bevestiging van het annuleren. Zo niet, dan gaat alsnog een aangetekend brief naar KPN.
De brief was ook zonder voorletters aan mij gericht.
Daarnaast zit in het Premium pakket ook HBO. Uit de overeenkomst bespeur ik eruit dat dat slechts om de duur van de korting: 1 maand(en) zou gaan.
Wie herkent zich hier ook in?