Ik heb in januari J.L mijn abonnement afgesloten bij KPN Ik ben overgestapt van T-mobile naar KPN. Hierbij mocht ik een nieuwe telefoon uitkiezen, ik koos voor een blackberry maar achteraf bleek dat ik niet met het toestel overweg kon. Ik wilde het toestel verkopen maar omdat ik er blackberry internet op had heb ik naar KPN klantenservice gebeld om te vragen of ik het blackberry internet om kon zetten in gewoon internet, mij werd toen( tot 2 keer toe, heb 2x gebeld) verzekerd dat dit kon zou geen probleem zijn ik moest alleen even bellen als mijn abonnement daadwerkelijk inging. Mijn KPN abonnement is dus vandaag 2 mei ingegaan. Vanmorgen had ik weer gebeld met KPN om mijn internet om te zetten, dit kon nog niet want ik heb overname met nummerbehoud en het nummer zou eind van vandaag worden overgenomen en dan kon ik bellen om het om te zetten, ik nogmaals gevraagd of het wel zeker kon dit was geen probleem verzekerde de mevrouw mij. Eind van deze middag was mijn nummer inderdaad overgenomen en ik belde dus om mijn internet om te zetten. Nu krijg ik te horen dat dit niet kan!!! Ik zit 2 jaar vast aan mijn blackberry internet en kan dit niet zomaar veranderen. Met het gevolg dat ik dus nu aan een internet abbo vast zit waar ik niks mee kan en dat terwijl ik notabene tot 3x toe door de telefonistes van KPN ben VERZEKERD dat het wel kon!!
Ik baal hier ontzettend van en heb ook al een klacht ingediend, de telefoniste van KPN behandelde mij ook niet echt vriendelijk ze wimpelde me steeds af en praatte door mijn vragen heen.
Heeft iemand misschien een idee hoe ik nu toch mijn abbo kan wijzigen? Ik zit met een abbo te kijken terwijl het de schuld is van KPN zelf die zeiden dat het kon.