BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

kosten bellen 088 nr

Bijdrage door gebruiker
18-08-2013
6 reacties
Ik heb begrepen dat het bellen naar een service nummer vanaf 1 Juli j.l is veranderd.

Mijn vraag is het volgende : ik heb een bel onbeperkt pakket en verwacht mijn zorg verzekeraar met een lang telefoontje te gaan verrassen.

Zij hebben een 088 nummer maar ik krijg maar niet achterhaald hoe het met de kosten van dit nummer zit.

Op de menzis site word ik niets wijzer. Er staat : lokale kosten ,maar ik heb een bel onbeperkt pakket van vast naar vast en mobiel. Hoe zit dit.

Ik weet dat ik hen kan mailen en heb dit inmiddels al gedaan, maar soms moet je gewoon bellen en dan heb ik geen zin om voor verassingen te komen te staan.

Gr Ekiem
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)