BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

kan ik mijnTelfort abonnement ontbinden?

Bijdrage door gebruiker
30-09-2009
2 reacties

ik heb 25sept. telef. een abonnement bij Telfort afgesloten,eigenlijk voor een jaar, maar in de bevestigingsmail stond 2 jaar. (ik dacht toen laat maar; het is niet zo'n hoog maandbedrag..en als ik dat weer aan moet passen gaan er weer een paar dagen over heen en mijn andere abonnement loopt af dan ben ik niet bereikbaar. Maar ja, eigenlijk klopt het niet helemaal) De leveringkon niet meer binnen 24 uur, dusop maandag de 28e. je tekent iets en krijgt de doos(voor een klein kaartje een grotedoos!?)Nu heb ik de kaart wel maar door administratieve storing werkt hij niet. echt vervelend, want mijn oude abon. loopt af. Ik zie ook al die stroringen die aanhouden(via internet en telefonisch krijg je geen antwoord) "mijn telfort"werkt ook niet! ik wil eigenlijk afzien van mijn contract. er staat in de brief dat dit kan binnen 7 dagen, maar daarbij staat wel "de ongeopende doos retour" -die brief zat erin!!! hij is dus al open..ik heb de sim ook in mijn telefoon gehad, maar ja: hij werkt niet!

ik kan hem nu wel terug sturen, maar ik ben bang dat ze wel maandelijks een bedrag in gaan houden. Welke rechten heb ik? mag ik het contract ontbinden?

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.