BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Internet via elektriciteitsnetwerk

Bijdrage door gebruiker
19-06-2012
18 reacties
Ik heb onlangs twee Sitecom homepluggen aangeschaft : de LN-507 en LN-509. Volgens veel mensen is dit een ideale manier om, als je draadloze verbinding door bepaaalde omstandigheden niet of slecht werkt, verbinding met internet te maken. Nu zit er op beide pluggen een knopje waarmee je de verbinding kunt beveiligen. Mijn vragen zijn : Kun je naast deze verbinding ook nog draadloos met een laptop inloggen op het modem? Hoe stel je de beveiliging bij deze set in? Mijn modem is al voorzien van een beveiliging (WPA2 personal).
Derde vraag is : Het zijn volgens de specificaties Plug and Play apparaten. Is dit zo? Is de installatie een kwestie van inpluggen, kabeltjes verbinden en hop met de geit of moeten er nog specifieke instellingen worden verricht? Alvast dank voor elke reaktie.
P.S. Wil dus met twee PC's (modems) werken en daarnaast draadloos met een laptop.
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.