BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

HP Hewlet Packard Pavilion

Bijdrage door gebruiker
18-12-2010
23 reacties
Hoi, ik ben Jewel en een beetje gefrustreerd over het volgende:

Ik heb 2 jaar geleden voor 1200 euro een laptop gekocht van HP. Type pavilion 9313ea. Hier en daar nog wat upgrades gedaan. Extra adapter, geheugen en een grotere HD gekocht bij HP. Na iets meer dan een jaar ging mijn laptop kapot; oftewel geen garantie meer. Ik moest toen 420 euro betalen, ongeacht wat er kapot was. Dat geld had ik niet en ik vond het ook belachelijk dat er ongeacht wat er ook kapot was ik dat bedrag zou moeten betalen. Als het bijv aan een geheugenkaartje zou liggen dan kost dat imo geen 420 euro om te fixen.

Ik ben toen verder gaan kijken en het heeft een jaar geduurd voordat ik mijn laptop bij een ander bedrijf heb laten maken. Bij revamp.nl. dit hebben ze heel goed gedaan en hij lijkt wel beter te werken dan eerst en het kostte minder: 220 euro.

Maar nu ik een jaar deze laptop niet heb gebruikt en ik inmiddels overgestapt ben naar windows 7 kom ik tot de conclusie dat HP op geen enkele mogelijkheid het type 9313ea ondersteund, terwijl dit voorheen wel zo was. Ik kan geen drivers meer downloaden, ook niet op internationale hp sites. geen bios update meer doen, geen support assistant gebruiken. Geen enkele applicatie die mijn systeem zou moeten herkennen die herkent hem niet. Ook als ik vrijblijvend zonder scan op HP zoek naar mijn type laptop kan ik hem nergens vinden.

Ik kan ze niet mailen of directe support chat aanvragen, wat ik voorheen wel kon. Het enige wat ik wel kan is ze bellen, maar dan moet ik 20 euro betalen als een soort prepaid support tegoed ofzo.

Dus in het kort, ik heb een laptop van 2 jaar oud die ineens niet meer ondersteund wordt en als ik dan de simpele vraag wil stellen hoe ik dan wel aan drivers en support kan komen kost me dat gewoon geld. Bovendien worden alle andere laptops uit die reeks nog wel ondersteund, maar ook weer geen windows 7 ondersteuning. Ik vind dit gewoon een hele slechte service.

Dit valt me zwaar van HP tegen omdat ik altijd van mening was dat HP de enige leverancier was van degelijk spul zonder een heel hoop poespas zoals acer en Packard Bell.
Dit is ook mijn derde laptop die ik daar gekocht heb en dan flikken me ze zoiets? Ik ben toch echt niet van plan om 20 euro te betalen voor een simpele vraag over een laptop die net iets langer dan een jaar gewerkt heeft.
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)