BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. Op zaterdag 29 augustus is Kassa weer terug op tv!

Hoge extra kosten door nieuwe wet

Bijdrage door gebruiker
20-09-2013
2 reacties
Sinds 1 Juli is er een wet ingetreden dat mogelijk maakt om de kosten voor bellen via een 0900 nummer gigantisch stijgt.
Ik bel regelmatig naar Thailand, mijn vrouw woont daar, en betaal voor bellen met een 0900 nummer 2 a 3 cent per minuut, voorheen waren dat de kosten die je betaalde, niets meer. Nu is dat helemaal veranderd. Je moet extra betalen bovenop de kosten die je normaal betaalt, 9 cent per minuut. Was mijn normale rekening ongeveer €20, nu komt daar €60 extra bij, wat een stelletje afzetters.
Dit alles is alleen door een of andere wet die is ingetreden per 1 Juli.
Delen:
Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)