BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Hoge datarekening zonder abonnement

Bijdrage door gebruiker
15-02-2013
49 reacties
Sinds 2 jaar in bezit van een smart Phone HTC HD2. Bij Vodafone een sim only abonnement genomen met alleen bellen en SMS erop. Moet toegeven dat ik laks ben geweest met controle van facturen! Vandaag alles gecontroleerd en wat blijkt? Er zijn facturen die oplopen tot wel € 109,- per maand, de meeste liggen rond de 60 a € 70,- . En dit heeft alles te maken met dataverkeer wat plaatsvond!!

Gebeld met Vodafone en uitleg is dat:
Elke smart Phone doet dagelijks updates ondanks dat dit in je telefoon is uitgeschakeld. "Roamen" heet dat en kost je een vermogen aan data. Uitzetten op je eigen telefoon is niet mogelijk, dit kan alleen Vodafone blokkeren verteld men mij bij Vodafone. Dat is nu gedaan, maar ik vraag me echt af of dit op waarheid berust. Iemand hier die er ervaring mee heeft? Kan ik mijn teveel betaalde geld terugvorderen denk je?
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.