BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. In september is Kassa weer terug op tv!

hoe lang kan backup zonder netspanning?

Bijdrage door gebruiker
  •  
  •  
20-01-2007
  •  
8 antwoorden
  •  

Geacht Forem,

Ik heb meegedaan aan de aktie meten=weten waarbij je 3 weken een meter tussen je apparatuur en het net plaats om zo je (sluip)verbruik te zien en mogenlijk te besparen.

Het is inderdaad waar dat heel wat apparatuur toch nog stroom gebruikt terwijl je de aan/uit knop op uit hebt gezet zoalsde tv, dvd, decoder, modem, router en zeker niet in de laatste plaats de pc.

Nu komt het; bij dit sluipverbruik wordt geadviseerd om d.m.v. stekkerverdeeldoos met schakelaar in 1x de hele handel uit te zetten!

Bij de t.v. is dat geen probleem maar ik kan elke dag bij de decoder en d.v.d. recorder weer datum en tijd instellen dus dat is zo wie zo geen optie !

Bij de computer met de nodigesoftwere moet ik na het opstartten is casema snelhelp aanklikken anders kan ik niet surfen en/of het postvak in; geen probleem kost een paar minuutjes en ik bespaar toch behoorlijk !

MIJN VRAAG IS OF DEZE HANDELWIJZE NIET ERNSTIG DE LEVENSDUUR VAN JE BACKUP BEKORT EN DAT JE OP TERMIJN DUURDER UIT BENT OMDAT ER EEN NIEUWE ACCU/BATTERIJ IN MOET ?

Ik zie jullie antwoord met grote belangstelling tegemoet,

Vriendelijke groet,

Barth Henderson

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.