BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Hoe kom ik in vredesnaam van Orange af

Bijdrage door gebruiker
•
•
23-10-2007
•
Deze post is gesloten
Deze post heeft een reactie
1 reactie
•

Hallo allen,

Wie o wie kan mij helpen...Sinds februari zijn we overgestapt van KPN telefonie en XS4All Internet naar Orange. We waren erg tevreden met de mogelijkheden van KPN/XS4all, maar wel een beetje duur in verhouding tot wat Orange bood. Maar vanaf het begin hebben we erg veel problemen gehad. De geplande overstap datum werd ongevraagd vervroegd, vanaf het begin geen nummerherkenning meer, en nog erger... wij waren niet meer bereikbaar omdat alle inkomende gesprekken éénrichtingverkeer waren (de andere kant kon ons wel horen, maar wij de andere kant niet). Na elke keer weer bellen, lijnmetingen, de standaard vragen of de Livebox nu wel goed was aangesloten en geconfigureerd was, zijn we afgelopen week weer teruggegaan naar KPN voor Telefonie...het kon niet langer. Daarvoor hebben we het contract laten aanpassen, van Family totaal + Telefonie naar alleen Family...dat kon wel binnen een jaar. Maar, nu hebben we al weer ruim een week geen Internet....en het kan volgens Orange nog wel eens een week gaan duren voordat het is opgelost...als we geluk hebben...Wat een ellende...Nu snap ik ook waarom XS4all wat duurder is...zijn maken tenminste waar wat ze beloven en een storing is altijd zo snel opgelost dat je er zelf geen tijd voor hebt om ze te bellen...ze houden hun netwerk zelf goed in de gaten...Bij Orange zou ik bijvoorbeeld ook mijn eigen mailserver en IIS server mogen laten draaien...Dat klopt ook wel...maar ze vertellen je absoluut niet wat je moet doen om de zaak aan de praat te krijgen...Want dat mogen ze niet....dus moet je het allemaal zelf uitzoeken. En kom je er achter dat niet alle protocollen naar binnen werken.

Hoe dan ook...

Na vele uren met de helpdesk in de weer te zijn geweest, kunnen ze een aantal zaken niet oplossen en zitten we dus nu ook alweer een week zonder Internet.

Weet iemand hoe ik van deze club af kan komen? Zijzelf blijven beweren van niet, want je hebt minimaal een jaarcontract...maar dit is toch wanprestatie? Dan moet je er toch vanaf kunnen komen?

Heeft iemand ervaringen of voorbeeld brieven om van Orange af te kunnen komen?

Ik ben het zooooo zat met die club...en hevig teleurgesteld...

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)