BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. Op zaterdag 29 augustus is Kassa weer terug op tv!

Hi abonnement 2 jarig afgesloten aldus hi maar ik heb om een een jarig abonnement gevraagd,!

Bijdrage door gebruiker
13-09-2011
1 reactie
Zie hier mijn probleem: Deze brief stelde ik op.

N.a.v van mijn telefoongesprek op 22/8/2011 met de afdeling klantenservice wil u graag het volgende probleem met Hi voorleggen:

Begin juni heb ik telefonisch bij een van uw medewerkers mijn abonnement verlengt, ik ben hierbij zeer duidelijk geweest dat ik net als voorheen een eenjarig abonnement wilde. Hierbij werd mij een aanbod gedaan met een abonnement en de telefoon die ik nu heb. Toen ik diezelfde middag thuis kwam zag ik in de bevestiging email dat mijn contract 2 jarig zou worden. Ik heb direct gebeld met de afdeling verlengingen om dit aan te geven. Hier werd aangegeven dat de telefoon al verzonden was, dit geen probleem was te veranderen maar ik eerst de telefoon moest ontvangen en daarna opnieuw contact op nemen.
Na ontvangst heb ik dit direct gedaan, toen ik belde wisten uw medewerkers niets van de voorgaande telefoongesprekken en heb ik alles nogmaals uitgelegd dat ik een eenjarig abonnement heb afgesloten.
Ik weet 100% zeker dat ik duidelijk aangegeven heb dat ik een eenjarig abonnement heb aangevraagd. Hier werd aangegeven dat ik over 3 weken meer zou horen want het gesprek m.b.t het afsluiten van het abonnement zou worden terug geluisterd.
Na zeker 6 weken niets vernomen te hebben, heb ik op 22 augustus nogmaals contact met de afdeling klantenservice opgenomen. Hier werd aangegeven dat er op de band gehoord zou zijn dat ik akkoord ging met een 2 jarig abonnement en het huidige toestel wat ik nu heb.

Hier ben ik het niet mee eens. Ik blijf er van overtuigd dat ik een eenjarig abonnement heb afgesloten en dat Hi een fout gemaakt heeft. Deze fout heb ik dezelfde dag als waarop ik de verlenging heb afgesloten gemeld.
Ik wil daarom ook deze opname beluisteren en daarbij de opmerking maken dat als ik dit verkeerd begrepen heb dat ik toch minstens op dezelfde dag heb aangegeven dat het contract niet juist was.
Het gaat mij niet om de telefoon maar om het abonnement. Als blijkt dat de telefoon niet in combinatie met een eenjarig contract had kunnen worden afgesloten ben ik verkeerd ingelicht en wil ik dit graag opgelost zien.

Ik ben al een lange tijd een tevreden klant bij Hi maar de manier waarop deze afsluiting van de verlenging nu verloopt is niet correct.

Ik hoop spoedig van u te horen,


Vandaag contact gehad met de afdeling klantenservice, de brief is niet ontvangen op de afdeling. Of ik deze alsnog eens wil verzenden. De manier van communicatie is ver beneden pijl Ik zit met een 2 jarig abonnement terwijl ik dit niet wil en wat blijkt, verlengen is in 2 minuten gedaan, wil ik vervolgens meer weten dan is er niemand thuis!! Ik ga alles in werk stellen om deze belachelijke manier van het behandelen van klanten te stoppen!
Wie heeft er dergelijke klachten ook ondervonden en gaat deze strijd samen met mij aan tegen Hi!?
Delen:
Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)