BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

HetNet van KPN!!

Bijdrage door gebruiker
17-07-2007
10 reacties

Ik wist van tevoren dat het nooit helemaal goed kon gaan.

Vanwege drama's met UPC in het verleden, heb ik me recentelijk aangemeld voor adsl Instapsurfen van HetNet. De verbinding is prima, maar van de financiele afhandeling wordt ik behoorlijk pissig.

HetNet stunt met aanbiedingen van een jaar lang internet voor 9,95 per maand (daarna 19,95). Als je je aanmeldt en om een (gratis) monteur vraagt, krijg je van KPN een bevestiging dat die langs komt en wat de kosten zijn. Die kosten zouden door HetNet weer verrekend worden volgens de voorwaarden.

Nu krijg ik de eerste rekening van KPN en wordt er 16,76 per maand aan ADSL Go in rekening gebracht, bovenop de kosten van 9,95 per maand van HetNet!

Volgens KPN is dit een 'lijntje' om de internetverbinding met Hetnet of welke provider dan ook mogelijk te maken. Maar dit staat in geen enkele voorwaarde vermeld, voor zover ik kan zien!

Dat is dus lekker, ben je naast die 9,95 ook nog eens 16,95 per maand kwijt. Zo wordt het allemaal al een stuk minder voordelig en als ze dat nu vantevoren hadden gezegd, dan was het nog anders geweest. Kan dit zo maar?? Graag advies van iemand die hierverstand van heeft.

Tevens moeten alle modem en installatiekosten eerst aan KPN worden betaald, en zouden ze door HetNet op mijn rekening moeten worden teruggestort. Ben benieuwd hoe lang dat grapje gaat duren.

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.