BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Heb verkeerd abbo genomen door mijn herseninfarct

Bijdrage door gebruiker
•
•
10-09-2014
•
Deze post is gesloten
Deze post heeft een reactie
18 reacties
•
Vraag!
Ik heb een 18 jaar geleden een harttransplantatie en 5 jaar geleden herseninfarct gehad en heb nu afasie, een soort van moeilijk praten, schrijven en moeilijk begrijpen.
Nu heb ik in juli een nieuw abbo van mijn GSM verlengt bij t-mobile. De verkoper was wel erg snel praten en heb niet goed begrepen dat "Europa dekking" waar ik tekende. Ik gebruik helemaal niet "Europa dekking" omdat bijna niet in europa komt.Dit bedrag komt voor mij 15 euro per maand extra; Wat met mijn AOW veel te veel kost. Ik heb bij klantenservice verzocht het abbo te veranderen, Maar ze willen dit niet doen omdat "getekend is getekend" Ik heb ook via de klantenservice een mail gestuurd. Daar heb ik helemaal niets meer van gehoord. Wat zou ik nog kunnen doen.?
graag een berichtje
Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)