BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Geld terug tele2/phonehouse?

Bijdrage door gebruiker
12-06-2016
6 reacties
in oktober liep mijn telefoon abbonnement af bij de t-mobile,daarom was ik opzoek gegaan naar een ander abbonnement voor een iphone 6 omdat ik die telefoon graag snel wilde hebben ben ik naar de phonehouse gegaan en heb ik daar mijn gegevens ingevuld ,maar na alles ingevuld te hebben ,hadden ze de telefoom niet in de winkel liggen en zou ik alsnog langer moeten wachten ik heb op dat moment gezegt dat ze de aanvraag voor mijn abbonnement moeten afwijzen omdat tele2 nog akkoord moest gaan met het abbonnement en dat hebben ze gedaan ik heb daarbij ook nooit een handtekening gezet , daarna ben ik naar de studentmobiel gegaan en heb ik wel een abbonnement afgesloten voor 2 jaar met nummerbehoud en gelijk een telefoon in handen.
alles was prima , tot ik na 3 maanden een rekening kreeg van de tele2 met de afschrijving van 2 abonnementen
toen heb ik gebeld naar de tele2 en die zegt ja mevrouw dat is het abbonnement van de student mobiel en de phonehouse ( de phonehouse waar ik nooit een contract voor heb getekent en waarvan de aanvraag was afgewezen ) en ik als consument moet dat allemaal accepteren en betalen een abbonnement van een telefoon waarvan ik niet eens een simkaart heb en ook geen telefoon bij krijg heel vreemd.
ik kreeg constant het verhaal te horen nee mevrouw de fout ligt bij phonehouse , en natuurlijk zei de phonehouse dat over tele2
op een gegeven moment hebben ze 1 abbonement afgesloten, en jaahoor het goede abbonement met mijn nummer behoud is afgesloten, alles leuk en aardig maar ik moest het doen met een abbonnement waarvan ik geen simkaart heb en nogmaals niet voor getekend heb.
toen heb ik weer gebeld en toen hebben ze gezegt nou mevrouw u krijgt dat simkaartje van ons het klopt dat dat contract nooit getekend is maar dat maakt niet uit u kunt gewoon weer bellen!Mooi opgelost toch? NEE! Zo werkt het natuurlijk niet maar ik moet het maar aanvaarden want anders word ik weer afgesloten of de deurwaarde komt langs.
ik heb alle providers gecontact er is niemand die mij kan helpen ik ben naar het juridisch loket geweest ik heb aangetekende brieven gestuurd ik heb de geschillen comissie gecontact , de consuwijzer gebeld maar helemaal niemand kan mij helpen of wil mij begrijpen dit geintje heeft me al meer dan 400 euro gekost ik betaal me scheel aan hun en ik heb geen poot om op te staan , ik heb vandaag een mailtje terug gekregen van de tele2 dat ze de vergoeding niet terug geven omdat de fout niet bij hun ligt en phonehous zegt precies hetzelfde

Ik wil gewoon mijn geld terug voor alles waarvoor ik heb moeten betalen wat niet nodig was geweest als hun die fout niet hadden gemaakt.
ik hoop dat er iemand is die mij wel begrijpt en misschien hierbij kan helpen?









Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)