Hallo,
Ik ben spuug zat van de inet aanbieder @HOME ..
Ze houden me nu 5 wekene aan het lijntje omdat er een technische storing zou zijn.
Ik heb geen Inet en als ik het wel heb dan heel erg traag ik heb breedband dus moet goed zijn , als ik de helpdesk bel dan weten ze het ook niet.
Ik heb vorige week gebeld en toen zouden ze ff in mijn modem kijken om te zien wat er loos was.
Ik gemeen zijn en had de stroom eraf gehaald toen zei die man meneer ik kan er niet in komen zou u willen resetten ?? Ik zei tuurlijk meneer en deed net of ik hem gereset had ..
Ik had nog steeds NIET de stroom op het modem gedaan en vervolgens zei de helpdesk ja we zien het meneer we zitten nu in uw modem en het probleem is dat er een upgrade nodig is van de software in het modem.
Ik meten de vraag stellen hoe hij in mijn modem kon komen immers de stroom zat er niet op en niets deed het , toen antwoord van de helpdesk dat er stroom in blef zitten en dat ze er altijd bij konden komen..toen heb ik ff 2 keer geslikt en toen maar ff hard gelacht..
De man van de helpdesk sprak me aan en zei van als u niet normaal kunt doen wens ik niet meer met u te spreken en toen ... verbinding verbroken..Ik meteen een Email naar support sturen en heb tot op de dag van vandaag geen mail terug gekregen na 2 weken tijd..
Al met al is het een zootje daar de 1 zegt dit en de ander dat je word er echt gek van..
ze weten van elkaar niet wat er daar afspeelt volgens mij en support is een puinhoop zeggen ze dat ik op Inet moet gaan zien voor eventuele storing , terwijl ze weten dat ik niet op inet kan komen..
of de helpdesk zegt wilt u resetten meneer ja en dan is de telefoon verbinding weer weg pfff weer 50 minuten wachten totdat ze opnemen daar..
al met al een grote bende bij @HOME..