BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. Op zaterdag 29 augustus is Kassa weer terug op tv!

Garantie

Bijdrage door gebruiker
16-10-2005
Deze post is gesloten
Deze post heeft een reactie
6 reacties

Ik heb op 28 augustus 2004 een laptop van packard bell gekocht

Hierop zat een jaar garantie zowel op de hardware als de software.

In dat jaar heb ik verschillende problemen gehad en gebeld naar de helpdesck, met het gevolg enorm veel geld verbeld (15 ct per min) maar nooit een bevredigd antwoord. De wachttijd bedraagt plusminus 45 minuten.

In juni kreeg ik een aanbod om de garantie te verlengen, ik heb toen een mailtje gestuurd met welke garantie gezien de ervaring in het jaar daarvoor. Ik wilde wel garantie maar dan ook echt garantie en niet een duur telefoonnummer met lange wachttijd.

Hierop heb ik geen antwoord gekregen. 10dagen nadat de normale garantie was verstreken begaf mijn lap top het ik heb toen gebeld met het duurdere nummer (45ct per min) wachttijd 20 minuten ik kreeg te horen dat waarschijnlijk mijn beeldscherm kapot was maar ik moest eerst maar even nieuwe software proberen kosten 60 euro. Garantie was verlopen erg jammer voor u kreeg ik te horen.

Dit heb ik gedaan en inderdaad ik had weer beeld.

Nu begin oktober heb ik weer geen beeld dus weer opnieuw de nieuwe software erop gezet maar zonder succes. Ik kan hem nu laten ophalen door Packard bell maar ik kreeg te horen dat ik net zo goed een nieuwe kon kopen omdat reparatie erg duur is.

Mijn vraag is heb ik nog recht op garantie ik heb immers een mail gestuurd dat ik wel garantie wilde maar dat ik zeker wilde zijn dat ik het ook kreeg. Antwoord heb ik niet gekregen.

Vraag twee is mag een lap top na een jaar afgeschreven zijn?

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)