BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Garantie 8 dagen verlopen

Bijdrage door gebruiker
09-11-2006
17 reacties

Mijn schoonzus heeft vorig jaar een laptop gekregen voor haar verjaardag met een garantie van 1 jaar. Nu is vorige week haar harde schijf gecrashed. Ze is terug gegaan naar de Mediamarkt, daar is hij gekocht, en daar kreeg zij te horen dat ze de reparatie zelf meot betalen, omda tde garantie 8 dagen is verlopen.

Nu is mijn vraag: waar heeft zij nog recht op? Ik heb hier wel eens gelezen dat je volgens de wet recht heb op een langere garantieperiode, klopt dit? Je mag er toch vanuit gaan dat een laptop langer mee gaat dan 1 jaar?

Ik hoor graag uw reacties.

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.