BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Fraudeur sluit op mijn adres abonnementen af, hoe moet ik handelen?

Bijdrage door gebruiker
30-09-2010
72 keer bekeken
10 reacties
Geachte mensen,

Vanavond kwam ik thuis en in de post zaten 2 aanmaningen van Telfort (€ 98,19) en Vodafone (€ 54,17), gericht aan een mij onbekende persoon, Q.A. Hughes. Geen idee wie dat is maar ik ruik onmiddelijk onraad. Dit omdat van twee verschillende bedrijven aanmaningen binnenkomen op dezelfde dag. Er is geen rekeningnummer op de acceptgirokaart ingevuld (Telfort) en Vodafone gaf aan dat de automatische incasso mislukt is.

Zelf heb ik (en mijn partner) een mobiel simonly abonnement bij Telfort en tevens heeft mijn partner een mobiel internet abonnement voor op je laptop bij Vodafone. Onze rekeningnummers zijn dus wel bekend bij beide bedrijven, maar ik heb geen idee of dit bij deze aanmaningen ook gebruikt is.

Er kan geen bewijs bij Telfort en Vodafone zijn dat wij die abonnementen hebben afgesloten, simpel omdat we dat niet gedaan hebben. Nou ga ik morgen bellen naar Telfort en Vodafone maar ik vraag me af of ik hier met een telefoontje vanaf kom. Ook stuit het me tegen de borst dat ik bij Telfort een duur 0900 nummer moet gaan bellen om dit uit te leggen aan hun.

Ik ben hier niet blij mee en ik zit zeker niet te wachten op gez@ik en gevechten met die bedrijven, ik heb hier ook geen tijd voor, maar ik moet toch iets ondernemen denk ik zo.

Heeft iemand tips wat te doen en hoe hier mee om te gaan? Of heeft iemand hier ervaring mee?

Graag ontvang ik reacties. Alvast bedankt.

Met vriendelijke groet,

Aag
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.