BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Foutieve levering van software

Bijdrage door gebruiker
08-03-2012
3 reacties
Ik ben illustrator van beroep en derhalve was ik op zoek naar een upgrade voor mijn software suite van Adobe. Daarbij vond ik, naar ik dacht, een aanbieding van een grote internet boekenwinkel, warbij deze upgrade werd aangeboden voor €175,-, waar ik heel erg blij mee was.

De upgrade van Creative Suite Web Premium van Adobe van versie 3 (die ik nu heb) naar versie 5.5 leek mij een must om aan te schaffen gezien de lage prijs. Maar toen ik vanochtend de bestelling binnenkreeg, bleek er slechts een gedeelte van Creative Suite in te zitten, namelijk Dreamweaver.

Zwaar teleurgesteld heb ik support van bol.com gebeld en zij zeiden dat er een foutje moest zijn gemaakt bij het invoeren van de gegevens van het product aan hun kant. Retourneren was geen probleem.

Maar ik vind eigenlijk dat zij wel degelijk en alsnog de hele software suite aan mij moeten leveren en dat het maken van een fout hun verantwoordelijkheid is. Heb ik recht op de levering van het beloofde product?
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.