Ik ben overgestapt van T-mobile naar Hi wegens slecht bereik met bellen en met internet. Ik had een Sim-only abbonnement met 1 gb internet. Bij Hi was zo een abbonnement wat duurder en dus besloot ik een abonnement te nemen met een toestel erbij.
Eind maart ben ik overgestapt en ik kreeg ik een Sony Experia P. Het is een eenjarig contract. Sinds dag 1 las dit toestel mijn simkaart (T-mobile) niet, dus ik dacht dat het toestel sim-lock was van Hi. Vandaar dat ik wachtte totdat mijn nummer overging naar de nieuwe Hi-simkaart. Dat was na 1 maand, dus ik ging terug naar de Hi winkel waar ik het vandaan had. Er werd gratis een nieuw sim-kaart aan mij gegeven en deze las het ook niet.
Het grappige is nu dat als ik binnen 1 maand terug was gegaan ik een nieuw toestel kon krijgen. Mijn reden was dat ik dacht dat het sim-lock is.
Mijn telefoon werd opgehaald en 'gerepareerd' door de Smartcare service van Hi. Op de factuur stond dat er alleen een update is gedaan. Hij las nu wel mn sim-kaart, maar geen week later deed de 3g het niet. In 1 maand is dit toestel 2 keer naar de reparatie gegaan en ik ben het bij elke reparatie 1 week kwijt. -_-
Ik kreeg 2 keer een leentoestel. Mijn vraag is nu of ik met het feit dat dit toestel zo vaak gerepareerd moet worden en ik wel 55 euro per maand betaal per maand, of ik mijn abonnement stop kan zetten. Hier ben ik niet van gediend. Dit toestel is waarschijnlijk een fabrieksfout en ze horen mij dan een nieuw toestel te geven, maar ze doen dit niet. Kan iemand me helpen?