Ik heb begin januari mijn man een pre-paid smartphone Galaxy Y cadeau gedaan. Na 7 weken laadde die niet meer op. Dus ik terug na T-Mobile. De verkoper haalde de batterij eruit en zeg ow ik zie het al waterschade. Na veel gedoe is hij opgestuurd geworden. We hebben hem teruggekregen ongemaakt met de melding dat de kosten voor het maken hoger zijn dan de waarde van de telefoon. Zij kunnen niet aangeven wat er precies mee is. Dus ik vandaag terug naar de winkel maar die weigeren er wat mee te doen. Ik moet volgens hen bij samsung zijn.
De telefoon is alleen binnen in huis (woon- en slaapkaner) gebruikt voor wordfreut en andere internet dingen via de wifi.
Ik heb mijn geld terug gevraagd dat krijg ik niet. Ze zouden nog contact opnemen later vandaag met de exacte reden van de schade. Hebben ze niet gedaan. Ik zou het liefst mijn geld terug krijgen of anders een nieuwe telefoon. Ik heb geen vertrouwen meer in T-Mobile