Vorige week een Canon MP 800 All in 1 printer gekocht omdat deze van goede kwaliteit was en hij volgens de specs op de website van www.store.nl ook xd cartridges kon lezen. Mijn fototoestel maakt n.l. gebruik van xd. Bij het installeren van het apparaat kwam ik erachter dat hiervoor een special XD -> CF adapter nodig is (a 60 euro). Deze is natuurlijk niet meegeleverd. Ik vind het belachelijk dat je bij een printer van 260 euro nog een adapter van 6 euro moet kopen om aan de aangeboden specs te kunnen voldoen.
Na mailwisselingen met store.nl en canon geen stap verder gekomen. Store.nlverhult zichachter de specs van canon, en de algemene voorwaarden " Alle afbeeldingen; fotos, tekeningen etc. en (technische) specificaties; o.a. gegevens betreffende gewichten, afmetingen, kleuren etc. op de internetsites van Store.nl gelden slechts bij benadering, zijn indicatief en kunnen geen aanleiding zijn tot schadevergoeding of ontbinding van de overeenkomst. "
Canon geeft me deels gelijk maar zegt geen adapterte kunnen leveren,en wil me 2 cartridges aanbieden. In de papieren folder die ik van canon heb gekregen stond bv wel dat er een adapter nodig is voor deze printer, maar niet dat ie optioneel was. Iets wat ze bv de 830 wel hebben gedaan.
Heeft iemand een tip wat ik kan doen in deze situatie?