Beste lezers,
Bij deze wil ik mijn ongenoegen uiten over de processen bij internet- en telecomprovider Online.
Ik heb nog nooit zoiets bizars meegemaakt. Afgelopen oktober heb ik besloten om over te stappen naar een nieuwe internet- en telecomprovider. Uiteindelijk kwam ik bij Online uit. Ik heb het abbonement aangevraagd. Als consument heb ik een wettelijke bedenktijd van 14 dagen. Na 6 dagen heb ik Online gebeld en de bestelling geannuleerd. Ik heb ook een mail mogen ontvangen van Online, waarin staat dat de levering geannuleerd is.
Nou begint de ellende... Een paar dagen later heb ik een mail ontvangen van Online dat ze nog druk bezig zijn om het e.e.a. voor mij te regelen, zodat ik straks probleemloos kan overstappen naar Online. Ik heb meteen gebeld met Online en mij is verteld dat de bestelling geannuleerd is en dat ik die mail kan negeren. Prima. Een paar dagen later krijg ik een mail van Online dat ze de spullen naar mij hebben opgestuurd. Kortom, modem en dergelijke.
Vervolgens heb ik weer gebeld met Online, de bestelling is gewoon geannuleerd, maar dit is niet op tijd doorgekomen bij de logistiek afdeling. Ik moet thuis blijven en als de postbezorger er is, het pakketje niet aannemen en het pakketje dan automatisch geretourneerd wordt. Nou dat heb ik dan uiteindelijk gedaan. Ik was eenmaal de dupe van het feit dat Online de processen niet op orde heeft. Een paar dagen later, oftewel vandaag (17 november 2020), kwam Online met de druppel! Mijn partner en ik werken vanwege het COVID-19 virus vanuit huis en opeens hadden we geen internet meer. Totale escalatie in mijn hoofd. Ik heb mijn provider gebeld en die hebben gezegd dat zij nooit een annulering hebben ontvangen van Online en vanaf vandaag is mijn abbonement dan ook beëindigd. Vervolgens keek ik in mijn mailbox en ja hoor een mailtje van Online. In die mail geeft Online aan dat ze mijn abbonement hebben opgeleverd en dat ik vanaf vandaag gebruik mag maken van de diensten van Online. Zucht. Ik heb weer gebeld met Online en de situatie toegelicht. De medewerker heeft aangegeven dat het een foutje is en dat ze dit doorgegeven heeft aan hun afdeling die de verbinding gaat stopzetten. Voor de rest kon ze er niets aan doen en ik zat er maar mee. Ongeloofelijk! Fout op fout van Online en ik blijf achter met de gebakken peren in een periode waarin ik (en mijn partner) thuis moeten werken. Ik heb al die tijd tig keer contact opgenomen en telkens is mij verteld dat de annulering netjes is verwerkt. Ik heb zelfs een mail waarin dat staat. Dit heeft mij zoveel energie en moeite gekost. Nu zit ik zonder internet en hun welgemeende excuses. Bizar.