BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Betalen voor windows 7 upgrade van Dell

Bijdrage door gebruiker
10-11-2009
34 reacties
In augustus kocht ik een laptop bij Dell. Omdat ik recht had op een 'gratis' upgrade kocht ik hem in augustus en niet na de Windows 7 release datum.
Nu moet ik bij het bestellen 20 euro betalen voor shipping & handling. Ik vind dit bedrag allereerst onredelijk hoog, maar ook komt dit niet overeen met 'gratis'. Dit lijkt verdacht veel op de 'gratis' vluchten naar Turkije bijvoorbeeld.
Ik vraag me af, is dit eigenlijk toegestaan, mag Dell mij 20 euro lichter maken? Waarom vragen ze dan geen 200 euro, of 2000? Waar ligt de grens? Mijn gevoel zegt me dat ik hier zwaar wordt opgelicht.
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.