BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Belminuten betalen zonder te internetten

Bijdrage door gebruiker
28-04-2007
Deze post is gesloten
Deze post heeft een reactie
10 reacties

Beste mensen,

Ik heb een juridische vraag aan jullie. Sindskort kan ik vanaf mijn laptop draadloos internetten. Ik heb een modem/router en een wirelesskaart en een abonnement van Het Net. Dit abonnement betreft "tijdsurfen" . Het sufen gaat goed; zo goed dat ik ineens geen E.7 per maand gemiddeld moet betalen, maar ineens E240!!!!!!! Wat blijkt: de modem/router blijft actief om te internetten. En dit terwijl ik de wirelesskaart eruit heb en mijn laptop afgesloten heb. Technisch gezien blijkt dit bij anderen "logisch te zijn". Ik wist van nix.

Welke leverancier had mijdienen te waarschuwen dat de modem/router de verbinding met internet blijft realiseren, ook wanneer ik niet eens meer wil internetten? Is dat de winkel waar ik de modem heb gekocht of Het Net????

Is hier sprake van dwaling of rechtsongelijkheid???

Ik wacht jullie reactie af.

MH uit Haaksbergen

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)