Hallo allemaal,
Ik heb op 10 januari 2011 een Asus laptop ter waarde van 800,- gekocht bij Salland EU. Vandaag, 43 weken later heb ik nog steeds geen werkende laptop. Vanaf dag 1 stottert de laptop en wordt het van kwaad tot erger, bij het kijken van een film stottert de laptop soms wel 20 minuten. Salland adviseerde mij om het rechtstreeks met Asus af te handelen, om langere reparatieduur te voorkomen. Ik heb eerst een aantal maal gebeld met Asus, die mij een aantal handelingen lieten verrichten(drivers downloaden, software recovery enz.). Nadat die handelingen het probleem niet verholpen moest ik de laptop opsturen, ik heb hier vermeld, zoals de medewerker mij aanraadde, welke stappen ik al heb ondernomen. Een aantal weken later kreeg ik de laptop terug met een briefje dat software recovery uitgevoerd is. Zoals verwacht heeft dit het probleem niet verholpen.
Na weer een aantal keer contact gehad te hebben met de helpdesk moest ik weer de laptop opsturen. Deze keer zou het 5-7 werkdagen duren. Na 10 werkdagen, geen bericht van Asus hebben gehad, ben ik zelf maar gaan bellen. De medewerker vertelde dat er een onderdeel besteld moest worden, wat ongeveer 4 weken zou duren. Prettig ook dat ze dit communiceerde naar mij(online was dit ook niet geüpdatet).
Afgelopen woensdag heb ik mijn laptop terug gekregen met een nieuw moederbord. Echter heeft die het probleem ook niet verholpen. Ik heb tussentijds al een aantal keer contact gehad met Salland EU en die reageren nog al laconiek. Vandaag weer gemaild met Salland EU en die zeggen mij dat ik nogmaals een RMA aanvraag moet doen. Ik ben niet van plan om de laptop weer op te sturen en weer een paar weken zonder laptop te zitten.
Ik ben radeloos, wat kan ik doen? Is dit niet de trend van de laatste jaren? Dat de consument nauwelijks iets kan beginnen tegen zulke grote bedrijven?