Goedemorgen,
Ik heb een Ipad gekocht en daarbij werd mij nadrukkelijk geadviseerd om een ‘Apple Care Protection Plan’ af te sluiten. Dit dan ook gedaan voor behoorlijk bedrag extra. Nu liepen er van het ene op andere moment ineens gekleurde strepen door het scherm. Hier is zeker géén val of stoot aan vooraf gegaan, dat is heel zeker!
Een belletje met Apple Care gaf hoop. De man aan de telefoon hoorde de klacht en gaf aan dat ik recht had op een nieuwe Ipad. Er zou een nieuwe Ipad opgestuurd worden en voor het geval ik zou verzuimen de oude (kapotte) Ipad op te sturen, wilde hij mijn creditcard gegevens. Alles netjes doorlopen, oude Ipad opgestuurd en alles leek geregeld. Tot ik na enige tijd een mail kreeg waarin stond dat er € 410,= van mijn creditcard wordt geïncasseerd omdat aan mijn IPOD (geen Ipad) fysieke schade was geconstateerd. Dit klopt, er zat een deukje in de zijkant maar dit zat er al geruime tijd voordat het probleem met de strepen over het beeldscherm begon! Maar goed, algemene voorwaarden, etcetera. Geen poot om op te staan. 1 Geluk, ik heb een verzekering afgesloten.
De verzekering echter heeft een opgave van de schade nodig, wil de Ipad kunnen bekijken en de bevestiging hebben dat het om een Ipad gaat en niet een Iphone (zoals abussievelijk in de mail door Apple gezet). Dit is allemaal niet mogelijk. De Ipad kun je niet in handen krijgen, is ontraceerbaar. Het enige wat ik kan krijgen zijn foto’s en daarmee is mij succes gewenst. Overigens is de behandeling door de medewerkers van Apple (zeker de leidinggevenden!) werkelijk onbeschoft. Ondanks een verzekering, een multinational en gerenommeerd bedrijf als leverancier en een duur Care Protection Plan zit ik met een schade van € 410,=!!
Hoe kan ik dit rechtzetten? Bij Apple kom je niet verder, hoe schandalig ook.