BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

afterpay/ de online drogist

Bijdrage door gebruiker
25-10-2010
17 reacties
je besteld wat bij de online drogist. iets wat je al 40 euro kost.
inlclusief de verzendkosten.
je krijgt je pakketje een aantal dagen later..
en vervolgens merk je dat er geen factuur in zit..
ja hoe moet je het dan overmaken?
je hebt verder niks van hun..
je wacht maar..een maand later nog geen factuur..
en dan 2 weken later inneens vanuit het niets een herinnering..
nummer 2 staat er nog bij..meteen is het bedrag verhoogd met 7,50! je belt erachteraan..en ja mevrouw we hebben je diverse herinneringen gestuurd 2 via de mail en 2 via de post..
nou ja ik had dus niks ontvangen en ze dat ook gemeld..maar dan geloven ze je niet!!
nou goed ik had het bedrag al meteen overgemaakt..die 40euro dan..en da zouden ze die 7,50 wel kwijtschelden..
dus ik in de waan dat alles zo mooi afgedaan is..
krijg ik 2 weken later toch nog een aanmaning. is er even met 20 euro verhoogd!!
nou ja ik er weer heen bellen..ja mevrouw je ehbt wel het bedrag betaald maar je had die 7,50 ook moeten betalen..het was mij kwijtgescholden zei die andere mevrouw de vorige keer! nou ik kreeg ze het niet aan het verstand! dus ik in discussie. zogenaamd ging hij ff navraag doen aan die collega. nee mevrouw deze collega beweert dat ze dit niet aan u kwijtgescholden heeft..dat mag ze geeneens doen want u bent te laat met betalen! nou toen brak mijn klomp want hun waren degenen die geen factuur en eerste herinneringen hadden gestuurd en schoven ze het probleem ook nog op mij af! hoe dan ook ik moet en zal betalen! eind deze week ook nog want anders sturen ze het naar een schuldeiser..en dat voor 7,50! ik ben het hier niet meer eens..je word gewoon grof behandeld, er word niet naar je geluisterd en ze doen er ook nog eens niks aan..ik bestel nooit weer wat bij de online drogist...daarbij een vriendin van mij maakte dit zelfde met ze mee..nooit een eerste herinnering of factuur gehad maar hoppa meteen 7,50 en dan nog eens 12,50 erbovenop! respectloos dit!!
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.