BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. Op zaterdag 29 augustus is Kassa weer terug op tv!

Aanmelding bij Online.nl

Bijdrage door gebruiker
21-01-2015
7 reacties
Op dinsdag 18 november 2014 heb ik mij aangemeld voor aansluiting van het adsl internet van Online.nl op mijn huisadres. De dag daarna kreeg ik van Online.nl keurig een bevestigingsemail met de melding dat de aanvraag is binnengekomen en dat ik op de hoogte zou worden gehouden over de ontwikkeling rondom de aansluiting van adsl internet op bovengenoemd adres.

Een paar weken daarna heb ik contact opgenomen met de helpdesk van Online.nl met de vraag of de aansluitdatum al bekend was. Het antwoord die ik kreeg was dat dit aan het eind van het jaar het geval zou zijn. Met deze mededeling heb ik het contract van de kabelaar Cogas/Caiway opgezegd. De opzegging van Ziggo zou door Online.nl worden geregeld.

Aangezien ik op zaterdag 27 december 2014 nog steeds geen pakket had ontvangen en ook geen email waarin de vooruitgang werd vermeld, wilde ik telefonisch contact opnemen met Online.nl. Aangezien de wachttijd meer dan 30 minuten was, heb ik een formulier via de website ingevuld en aangegeven dat ik teruggebeld zou willen worden. Dat gebeurde de dag erna, helaas was ik net te laat om de telefoon te beantwoorden. In de voicemail die werd ingesproken, werd vermeld dat het pakket in de loop van de week zou worden verzonden.

Op 28 december 2014 werd ik weer gebeld door een anoniem nummer. Deze keer werd er geen bericht achter gelaten op de voicemail. Ook werd ik niet geïnformeerd via de email.

Op dinsdagochtend 30 december 2014 heb ik de telefoon zelf maar weer gepakt, omdat ik nog steeds niets ontvangen had. Na een lange tijd in de wacht te hebben gestaan, werd mij medegedeeld dat de aanvraag werd ingetrokken. Als reden werd aangegeven dat de KPN aan Online.nl heeft doorgegeven dat op voornoemd adres geen ADSL aansluiting aanwezig was. En dat allemaal in de week dat alles overgezet zou worden.

Consequentie voor mij is dat er een nieuwe provider moest worden gezocht en zowel Ziggo als Cogas/Caiway bericht moesten hebben dat ik per 1 januari 2015 niet zou worden afgesloten. Dat is gelukkig gelukt, met alle financiële gevolgen van dien.


Aangezien op het bovenstaand adres per 18 november 2014 een contract is afgesloten met Canal Digitaal, is er alleen internet en telefonie nodig. Zelfs bij de goedkoopst mogelijke oplossing ben ik heel veel extra geld kwijt. In de bijlagen kunt u dit controleren.
Ik ben nu heel wat meer geld kwijt.
Wie heeft hier ook ervaring mee?
Delen:
Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)