Hallo,
Mijn huidige (oude) 2-ports kvm-switch is volgens mij defect. Hij zou moeten schakelen (via het toetsenbord) tussen mijn Windows 7 en Windows 8 pc. Maar dat werkt niet meer. Moet telkens zowel het toetsenbord als de muis omzetten. Heb op internet diverse apparaten gevonden maar kan moeilijk een keuze maken. Heeft iemand een aanbeveling voor een bepaald type? Zou eventueel ook mijn audio-setje moeten kunnen "bedienen".
Daarnaast heb ik nog een laptop welke draadloos via mijn modem werkt. Helaas is de locatie van het modem (meterkast) en de woonkamer gescheiden door een trappengat (beton) waardoor ik telkens mijn draadloze verbinding verlies. Mijn twee bovengenoemde modems heb ik via een Sitecom homeplug bekabeld verbonden. Dat werkt prima. Ik wil echter de laptop niet op deze plug aansluiten omdat dit weer een kabel vanuit mijn werkkamer naar de huiskamer inhoudt. Kan iemand een simpele maar goede plug-and-play range extender aanbevelen?
Heb wat reviews gelezen over de TP-link extender. Deze zou goed zijn en simpel te installeren. Kan iemand mij met mijn twee vragen helpen? Alvast dank.