BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Winkel aankoop na 2 maanden nog niet geleverd en nu......

Bijdrage door gebruiker
18-03-2008
3 reacties

Ik heb in Januari Xenon lampen gekocht voor de auto.Ik heb het orginele lampje meegenomen bij de aanschaf.Wat toen niet is gezien door de verkoper: Het hadden BiXenon lampen moeten zijn.

Uiteindelijk thuis aangekomen paste het dus niet.Ik heb de winkel gebeld en ze vertelde me dat ze de BiXenon zouden bestellen. Inmiddels half maart heb ik nog steeds de juiste set niet!Ik ben wel een keer gebeld dat ze binnen zouden zijn maar ook die bleken bij thuiskomst niet de bedoelde BiXenon te zijn.De winkel handteert een tegoedbon en geen geld terug.Op zich een prima regeling, maar mag ik nu (na bijna 2 maanden)wel om mijn geld terug vragen? Of moet ik nog steeds wachten tot ze ooit een keer de juiste gaan leveren?Bij andere automateriaal zaken kan ik de set die ik nodig heb zo ophalen!

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.